2016 02 06

Laukimo momentas

Laukimo momentas

Lengviausia kalbėti apie tam tikras tiesas ir dalyti patarimus, kai esi pati tai išbandžiusi ir savo kailiu patyrusi. Dalydama patarimus visad susimąstau, ar tikrai tai būtų efektyvu realybėje. Lengva buvo patarti rašant „Spintologiją“ ir „Spintologija. TEEN„, nes esu ir moteris, ir mama, ir laukiausi, ir dabar vėl laukiuosi, esu ir kūrybiška moteris, ir verslo moteris, ir draugė, ir eilužė, ir buvau paauglė, ieškojau įkvėpimo ir daugiau nei kartą buvau pasiklydusi savo spintoje.

Žurnalistė Monika Smilgytė („Ji“), remdamasi „Spintologija„, parengė kalną patarimų toms, kurios laukiasi. Man liko lauktis labai nedaug, bet, tikiu, tau dar gali pravesrsti.

ji apie nesciuju stiliu

„Niekada nepamirškite, kad nėštumas tėra laikinas laikotarpis ir pakitęs svoris bei per maži apdarai nereiškia, kad esate stora ir negraži. Figūros pokyčiai yra natūralus dalykas, todėl raskite laiko grožio procedūroms ir stilistų patarimams – tai jūsų laikas“.

1

„Jūsų tikslas – proporcijos. Tai išlaikyti padės pabrėžta pečių linija ir įimtas liemuo nugaros srityje (tiks jūsų turimas švarkelis, kurio galbūt jau nebesusegate). Taip pat lieknumo suteiks juodi siauri džinsai, tamprės ar pėdkelnės, kurios vizualiai ilgina kojas, atrodysite aukštesnė, jeigu avėsite ir tokios pat spalvos batus“.

2

Photo credits: Tautvydas Stukas, pinterest.com