2016 09 15

Kaip prasitęsti vasarą

Kaip prasitęsti vasarą

Vasaros, kaip ir atostogų, visada yra per mažai. Kalendoriuje jos dienos jau baigėsi, tačiau drabužinėje gali ją prasitęsti. O tai padaryti turi net ne vieną būdą. Visų pirma, prieš perkratydama savo spintą ir išsitraukdama šiltus megztinius, lietpaltį ir aulinukus, prisimink, kad rugsėjis ir spalis yra tie mėnesiai, kai gali pasiskolinti kelis drabužius iš vasaros garderobo ir atrodyti fantastiškai.

1-suknele-1

Pirma. Tavo mėgstama vasarinė suknelė, ypač jei ji pastelinė, tamsi ar subtiliai raštuota – gali būti ir rudens garderobo dalis. Gali ją derinti su ilgaauliais, odiniu švarkeliu, grubiais aulinukais, aukštakulniais, liemene ar dideliu jaukiu megztiniu.

2-baltos-kelnes-1

Antra. Baltos kelnės – tai naujai atrasta sena. Jas greičiausiai dėvėjai visą vasarą, tačiau jų, kaip ir gero oro, niekad nebūna per daug. Tad jas drąsiai pasilik spintoje ir rudenį ir derink su šiltais megztiniais, dabar madingais bomber tipo švarkeliais, grubia avalyne ar šilkine palaidine ir švarku. Apie jas susukome trumpą filmuką, kurį gali pažiūrėti ČIA.

3-maxi-ilgis-1

Trečia. Vasara greičiausiai asocijuojasi ne tik su braškiniais ledais ir šalta kava, bet ir su maksi ilgio suknelėmis ar sijonais. Juos tikrai gali nugvelbti iš savo vasaros lentynos ir derinti su jaukiu megztiniu, džinsiniu švarkeliu, ilgaauliais ar dideliu šaliku. Svarbu nepamiršti, kad prie maksi topas (švarkas, megztinis) turi būti mini. Stilius mėgsta kontrastus.

4-dzinsinis-sijonas-1

Ketvirta. Turbūt vienas akivaizdžiausių tarpsezoninių (visais metų laikais tinkančių) drabužių yra džinsinis sijonas. Kuo mažiau jis dekoruotas ar garintas, tuo jis universalesnis, tad rinkdamasi jį, atkreipk dėmesį ne tik į jo ilgį, bet ir į kišenių kiekį, siuvinėjimus, aplikacijas, spalvą ar kitas sezoną išduodančias detales. Tas, kuris yra universalus, bus “švarus”, tad jis suskambės greta įdomaus švarko, baltų marškinių, palaidinės aukštu kaklu, suvarstomų batų ar ekstravagantiškos rankinės. Klasikinis mėlynas džinsas dera su beveik visomis spalvomis, tad išsirink savo.

5-sluoksniavimas-1

Penkta. Sluoksniavimas yra atsakymas į daugelį stiliaus dilemų, ypač, kai ryte oras vėsus, dieną lyg ir šilta, o gal net karštą, o vakare – vėl vėsu. Lengva palaidinė – pagrindas sluoksniavimui, o ją drąsiai galime skolintis iš vasarinės spintos. Nėra netinkamo oro, yra tik per mažai sluoksnių, tad ją galime derinti su įvairiausias drabužiais ir aksesuarais: švarkais, megztiniais, kelnėmis, sijonais, džinsais, diržais. Vienintelė dilema tau pačiai apsispręsti: palikti ją lengvai kristi ar sukišti į kelnes ar sijoną.

Linkiu lengvų atradimų ir įvairaus oro – juk rengtis turime ką!

Tekstas ir iliustracijos: Agnė Gilytė
Šaltinis: http://akropolis.lt/kaip-prasitesti-vasara