2018 12 07

Kaip pasipuošti šventėms, jei nenorite pirkti naujos suknelės

Kaip pasipuošti šventėms, jei nenorite pirkti naujos suknelės

Gruodžio mėnuo būna kitoks, nei likę vienuolika. Jis pilnas laukimo, džiugesio ir lengvo nerimo (o gal ne visada lengvo?). Man dabar pats darbymetis, mano seni ir nauji klientai kaip ir kasmet susigriebia už galvos, jog neturi ką apsirengti. Įvairūs vakarėliai, renginiai, susibūrimai neretai pareikalauja daug pastangų, ieškant drabužių ir kuriant derinius.

Puikiai suprantu, jog tikrai ne kiekviena savo spintoje gali rasti tinkamą drabužį vakarėliui. Tačiau lakstyti prieš pat renginį ir ieškoti suknelės vienam vakarui taip pat sau gali leisti ne kiekviena.

Todėl aš visada galvoju, kaip iš mažiausiai išspausti daugiausiai. Tad kviečiu improvizuoti ir sukurti kažką naujo iš to, ką jau turi. Tereikia pridėti vieną ar kitą detalę ir voila!
agne-gilyte-79804871

Papuošalai

Jei visai neturi kuo eksperimentuoti – rinkis juodą. Kokybišką juodą palaidinę (šilkinę arba net tvirto trikotažo) ir juodą struktūrišką švarką (manau, kiekviena moteris privalo savo spintoje turėti jai tinkantį juodą švarką). Na ir tada pradėk žaisti – susikelk plaukus, pasidažyk ryškiai lūpas ir nepagailėk aksesuarų. Aš mėgstu maišyti įvairius dydžius ir formas, net skirtingas medžiagas. Atsidaryk savo, mamos ar draugės papuošalų dėžutę ir nebijok eksperimentuoti. Kai apranga tokia – aksesuarų gali būti daug. Tik atsargiai su spalvomis, kad nepavirstum į „šarką“, geriau rinkis 2-3 spalvas – taip išlaikysi harmoniją. Žaisk su ilgiais ir formomis.
file79803763_naujakas1

Blizgučiai

Kokie naujieji be blizgučių? Tikriausiai tai vienas lengviausių ir paprasčiausių būdų akimirksniu pasiruošti Naujųjų Metų vakarėliui. Tik jei nenori atrodyti šiek tiek banaliai – rinkis kažką modernaus. Kad ir didoką, prailginą švarką, plačias kelnes. Jeigu nenori persistengti ir bijai, kad pernelyg ryškaus ir blizgaus derinio nesuderinsi, rinkis blizgius akcentus, tarkim, blizgų švarko atlapą.
file79803767_blizgu
Šilkas

Kartais pakanka vienos kokybiškos ir prabangiai atrodančios šilko palaidinės. Taip, ir minimalizmas gali atrodyti labai šventiškai. Šilkas yra ta medžiaga, kuri tarsi pakylėja tave į kitą lygmenį, tarsi uždeda tau nematomą karūną. Net ir lengvutė šilkinė palaidinė ant plonų petnešėlių gali atrodyti fantastiškai derinama su klasikiniu sijonu ir aukštakulniais. O jei nori kažko labiau neįprasto – rinkis margintą šilką. Jis visada atrodo išskirtinis ir unikalus.
file79803773_silkas

Mažytis patarimas: nebijok improvizuoti ir atrodyti šiek tiek kitaip – juk šventės tam ir yra, kad pabėgtum nuo kasdienybės!

Šaltinis: Delfi Stilius

Papuošalai: Bizu.lt