2017 09 09

Kaip derinti skirtingų spalvų susiaučiamą megztuką?

Kaip derinti skirtingų spalvų susiaučiamą megztuką?

Dienoms, kai apima jauki ankstyvo rudens melancholija, labai reikia dviejų dalykų: saldumynų ir jaukaus megztinio. Nei vieno, nei kito niekada neatsisakau. Geram desertui visada rasiu priežastį, o smagiam susiaučiamam megztukui garderobe – vietos.

agne-gilyte-75700309

Dirbdama su klientėmis išnaršau spintas ir parduotuves, todėl žinau, ko reikia skoningam ir jaukiam deriniui tokiu oru kaip šiandien. Mano patarimas – sluoksniavimas, kai iš skirtingų ilgių, tekstūrų ir spalvų drabužių gimsta vis nauji deriniai.

Sukūriau tris, skirtus skirtingoms situacijoms, nuotaikoms ir išreikštus skirtinguose kolorituose. Nuo rugsėjo vidurio jų bus galima rasti „Esmara by Heidi Klum“ kolekcijoje, „Lidl“ parduotuvėse.

Karamelinis. Greitai ir stilingai dienai mieste. Kai galvoje – milijonas reikalų, o dienoje – tiek pat susitikimų. Tikiu geros išvaizdos ir pozityvios energijos galia, tad šis subtilus juodos ir karamelinės derinys – tuo pačiu ir netikėtas, ir labai patikimas. Jis pravers tuomet, kai skubate ir neturite laiko spręsti dilemos, kad nėra ko apsirengti.

agne-gilyte-75700351

Mėlynas. Romantiškas, jaukus ir kiek melancholiškas. Man jis tiesiog tobulas laisvalaikiu – su lengvute palaidine, džinsais ir sportiniais bateliais. Toks, kurį norisi užsimesti ant kažko lengvo ir suteikti spalvos ten, kur jos trūksta.

agne-gilyte-75700421

Juodas. Juoda su juoda ant juodos – laiko patikrinta klasika. Net ir subtilus juodos medvilnės megztukas tokime derinyje atrodo ne kasdieniškai ir sufleruoja apie eleganciją su lašeliu seksualumo. Lengva šilko palaidinė ant siaurų petnešėlių ir laisvo kritimo juodas kardiganas, mano galva, – tobula pora greta seksualių aukštakulnių.

agne-gilyte-75700395

Iš šios kolekcijos išsirinkau dar kelis drabužius ir sukūriau skirtingus derinius, tad laukite tęsinio.

Šaltinis: Delfi STILIUS

Nuotraukos: Agata Gri