2014 07 06

Kai karšta ne per atostogas

Kai karšta ne per atostogas

Pagaliau taip karšta, ir aš sutrinku, ką rengtis. Norisi ir suknelės. Ir sijono. Ir apkritusių kelnių. Ir bikinio. Ir skrybėlės. Ir nieko.Stop. Tada pradedu nuo audinio: svarbu, kad jis būtų natūralus (su kitokiu oda nekvėpuoja ir dar karščiau), tarkim, medvilnė, viskozė, trikotažas, linas, šilkas, džinsas. kings-of-leonKuo audinys plonesnis ir lengvesnis – tuo ir tau lengviau. Nebūtina ieškoti besiplaikstančios suknelės, tačiau tikrai verta pasvarstyti: aptempta palaidinė ar lengvi platūs marškiniai; siaurutėliai džinsai, ar platesnio modelio kelnės? Ne, tikrai neturi atrodyti kaip maišas su per dideliais drabužiais. Sveikas balansas visada į temą:  jei viršus (palaidinė, marškiniai) platūs, tuomet apačią rinkis siauresnę. Ir priešingai.

Svarbus ir siluetas: kuo drabužis laisvesnis, lengvai krentantis, tuo jis mažiau liečiasi prie kūno, tuo tau vėsiau ir lengviau. Apsitempusi, kad ir kaip mėgtum išryškinti savo riestą užpakaliuką, greičiausiai vis tiek jausiesi ne taip gaiviai ir komfortiškai kaip su vėjyje besiplaikstančiu sijonu ar suknele.

karsta 1

Daug nuogos lengvai įdegusios odos – pats gražiausias aksesuaras. Aišku, su triusikėlių formos šortais gal geriau į ofisą neiti, bet klasikiniai medvilniniai šorai su kantu ir vyriški marškinukai – valio!

Aš galiu vaikščioti bet kokiu oru su bet kokia avalyne, pavyzdžiui, šiandien aviu converse, nors lauke tikrai karšta ir būtų logiškiau įsispirti į basutes. Bet man taip gražiau.

Faktas, kad ne visomis dienomis turi pataikauti logikai, verta nuslysti nuo normos ir rinktis tai, su kuo jautiesi patogiausiai. Arba gražiausiai. Arba seksualiausiai.

Šiandienos mano apranga: balti converse, neoninės oranžinės boyfriend kelnės ir mėlyno šilko palaidinė ala apatiniai, raudoni saulės akiniai. Būčiau apsivilkusi marškinių tipo lengvutę viskozinę suknelė, bet abi jas susipakavau kelionei: už poros dienų iškeliauju atostogų!

karsta 2

Photo credits: pinterest.com