2018 12 04

Kad netektų sukti galvos: TOP 5 Kalėdų dovanos draugei

Kad netektų sukti galvos: TOP 5 Kalėdų dovanos draugei

Man darbe Kalėdos ateina vienai pirmųjų – turiu suruošti viską iki tol, kol tai jau pradės matytis (fotosesijos, klienčių garderobai ir šventiniai deriniai). Faktas, jog visi skubam, bėgam, nespėjam. Aš taip pat. Šiandieninis gyvenimo tempas šiek tiek vargina, tačiau kažin ar galėtume gyventi kitaip. Juk mes – maksimalistai.
Agne Gilyte

Kad artėja didžiausios metų šventės suvokiame tada, kai prekybos centrai pradeda puoštis, radijo stotys jau suka kalėdinį garso takelį. Nemėgstu to bėgimo iš parduotuvės į parduotuvę. Nekenčiu grūstis ir stovėti eilėse… Nemėgstu to įtempto šurmulio ir lengvos panikos žmonių akyse. Todėl viską stengiuosi susiplanuoti iš anksto.

Šiandien pakalbėkime apie geriausias drauges. Ką dovanoti joms, kai nori parodyti, jog jos be proto svarbios? Juk tas, kurios visada yra šalia, bent kartais norisi nustebinti ir parodyti, jog draugystė yra vienas svarbiausių dalykų. Štai kelios stilingos idėjos, kurios tiks kiekvienai moteriai!

1. LŪPŲ DAŽAI. Klasika. Tinka kiekvienai. Net ir tai, kuri retai pasidažo lūpų dažais, juos gauti yra malonu, netgi, sakyčiau, kaip tik tai, kurios retai pasidažo. Juk tuomet suteikiama proga tai daryti dažniau!

Screen Shot 2018-12-04 at 12.35.18

 

2. STILINGA INTERJERO DETALĖ. Esu įsitikinusi, kad moters namai gali pasakyti labai daug apie jų savininkę. Todėl privalu rūpintis ne tik savo išvaizda, bet ir savo namų jaukumu. Įdomūs paveikslai, spausdinti plakatai ir modernūs rėmeliai vienu rankos mostu pagyvina aplinką. Pati neseniai kūriau savo naujų namų interjerą ir puikiai žinau, kaip net ir mažiausios detalės gali viską apversti aukštyn kojomis arba tiesiog papildyti.

Screen Shot 2018-12-04 at 12.37.18

3. PAPUOŠALAS. Tu tikrai žinai, koks yra tavo geriausios draugės stilius. Minimalistinis? Modernus? Klasikinis? O gal šiek tiek provokuojantis? Padovanok papuošalą, kuris padės jai dar labiau pražysti!

Screen Shot 2018-12-04 at 12.39.27

4. KELIONĖ Į SPA. Geriausia dovana – laikas kartu. Na, bent jau man. Skubančioms ir užsiėmusioms moterims dažnai trūksta laiko. Laiko sau ir laiko draugams. Todėl kelionė į SPA gali būti tobula dovana jai ir tau!
Screen Shot 2018-12-04 at 12.41.49

5. DIENORAŠTIS. Dabar labai populiarėja taip vadinamieji „Dėkingumo žurnalai“, juose kiekvieną dieną rašai, už ką šiandien esi dėkingas, kokie, nors ir smulkūs, bet nuostabūs dalykai įvyko per visą dieną. Juk kartais visi pamirštame, kiek daug turime, o toks žurnalas gali būti ne tik puiki dovana, bet ir tarsi asmeninis terapijos seansas.
Screen Shot 2018-12-04 at 12.43.25

Šaltinis: DELFI Stilius