2015 12 23

Išpardavimai jau ant nosies!

Išpardavimai jau ant nosies!

Savo kalendoriuje viską detaliai surašiau, tad dabar tik primenu, kad kitą savaitę prasideda išpardavimai. Tad jei ieškai kažko konkrečiai arba nori atnaujinti bazinę savo garderobo dalį, būtų verta susidaryti pirkinių sąrašą. Ką pirkti ir nuo ko susilaikyti – mano interviu portalui Delfi.lt.

63b3826fd2f2f218c29e80d9bfe9e468

Kad per išpardavimus vaikštant prekybos centruose nesunku susigundyti bereikalingomis prekėmis patvirtina ir stilistė Agnė Gilytė. Anot jos, ne viena jos klientė yra pakliuvusi į situaciją, kai į prekybos centrą nueina nusipirkti kokį nors norimą daiktą pigiau, jo neranda, bet prisiperka krūvelę kitų. Prieš perkant daiktą per išpardavimą stilistė pataria užduoti sau kelis klausimus, kurie esą gali padėti išvengti chaoso spintoje.
„Pirmas – ar aš tą daiktą pirkčiau už pilną kainą? Kalba eina apie paskutinius išpardavimus, kai viskas jau sumesta į krūvas ir reikia paieškoti, pasirausti ir kai tu ištrauki daiktą, sakai: „ai, pasiimsiu, kainuoja 5 eurus”. Bet pagalvok, ar tu neprisirinksi į savo spintą nereikalingo balasto ir finale jis tave tik nervins, „o velnias, nusipirkau, pusė metų su etikete ir neapsirengiau“. Geriau nepirkti trijų po 5 eurus, bet nusipirkti vieną už 15 eurų, kurį tikrai dėvėsi. Jeigu tai yra situacija „negi nieko nenusipirksi?“, nepirkit. Geriau išgerkit geros kavos už tuos 5 eurus“, – teigia A. Gilytė.

e332387f486b89ce31b2f5ed4da48c7f

Taip pat, anot jos, per išpardavimus nereikėtų medžioti madingiausių besibaigiančio sezono drabužių ar aksesuarų, kadangi jie jau bus „nusidėvėję morališkai“, todėl jais pasipuošti greičiausiai norėsis vos kelis kartus.
„Madingas daiktas, jeigu jis yra to sezono žvaigždė, blykstelėjimas, improvizuokim, kad tai yra pūstas citrinos spalvos sijonas, į parduotuves atėjo vasaros viduryje. Jis ten kabėjo, visi matė, čiupinėjo, suprato, kad tai yra „super fashion“. Bet kiek laiko jis jau morališkai dėvėjosi? Jo galiojimo laikas baigsis tada, kai nutirps sniegas.

shop1

Ir net jei jūs jį nusipirksite už 10 proc. jo vertės, jūs juo pasidžiaugsite 2-3 kartus. Ateis pavasaris, jūs jo nebedėvėsite, o po metų jis nebebus madingas. Todėl aš siūlau pagalvoti, kiek jūs jį dėvėsite ir, jeigu tai yra sezono super madingas daiktas, aš siūlyčiau jį pirkti sezono pradžioje arba susitaikyti su tuo, kad jų jo šį kartą neturėsite. Geriau suinvestuoti pinigus į bazinius dalykus, kurie reikalingi jūsų garderobui – kokybiški batai, geros kelnės, klasikinė delninukė ar kt.“, – pataria stilistė.

Visas straipsnis su kalnu patarimų ČIA.

Photo credits: Tautvydas Stukas & pinterest.com