2016 11 10

Iš dienos į vakarą

Iš dienos į vakarą

Ryte jau žinai, ką veiksi vakare, o jei laukia vakarėlis ar vakarienė. Įsivaizduok, kad turi dvidešimt minučių susiruošti, tad turi labai konkrečiai žinoti, ko tau reikia ir kaip nori atrodyti. Surašiau kelis svarbiausius žingsnius, kaip susiruošti ir atrodyti efektingai bei nutolti nuo savo kasdienės aprangos.

 

Penki ingredientai, kurie padės per kelias minutes iš dienos persikūnyti į vakarą:

Šilko palaidinė. Ji gali būti ilgomis rankovėmis, ant petnešėlių, priminti apatinę palaidinę arba būti atvira nugara. Svarbiausios dvi jos savybės: šilkas, t.y. audinys, kurį malonu liesti, ir šiek tiek seksualumo.

-Aksominis švarkas. Gali būti juodas arba su spalva, svarbiausia, kad audinys būtų kokybiškas. Aksomas – puikus variantas dar ir dėl to, kad turi prabangaus žvilgesio bei yra vienas ryškiausių šio sezono hitų.

-Maža rankinė arba delninė. Vienas pagrindinių atributų, skiriantis dienos derinius nuo vakaro yra rankinės dydis. Tad svarbiausia pasikeisti ją į mažą nei įsliuogti į aukštakulnius.

-Ryškus papuošalas – toks, koks tau labiausiai tinka ir patinka. Man tai – kaklo papuošalas, kitai – įspūdingi auskarai ar akį traukiančių apyrankių rinkinys. Svarbu, kad tai taptų tavo aprangos ašimi.

-Paskutinis, bet ne mažiau svarbus nei kiti, žingsnis – ryškūs lūpų dažai. Kiekvienai kitokie: raudoni, vyno, rudi, violetiniai ar skaisčiai rožiniai.

Ir svarbiausias akcentas, kaip banaliai beskambėtų – šypsena. Juk sutiksi, kad gražiausia jautiesi tada, kai esi atsipalaidavusi ir laiminga. Tad to ir linkiu, kai svarstysi, kokios spalvos šilko palaidinę rinktis.

 

Tekstas ir iliustracijos – Agnės Gilytės.

Šaltinis: akropolis.lt/agnegilyte