2017 06 26

INTERVIU: kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį?

INTERVIU: kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį?

Renkantis maudymosi kostiumėlį svarbu ne aklai vaikytis madų, o atsižvelgti į maudymosi kostiumėlio patogumą bei savo figūros tipą.

VISAS POKALBIS ČIA

„Įsivaizduokite – puikios mados, tendencijos, bet nesižiūri kostiumėlis. Apsivilkus negerai jaučiamasi, krūtinė atrodo mažesnė, negu yra iš tikrųjų, užpakaliukas išplatėjo, nors jis nėra platus. Dėl to labai svarbu atkreipti dėmesį į savo figūros tipą. Sudėti akcentus ten, kur jie turėtų būti sudėti, ir galbūt kažką pamaskuoti“, – sako stilistė.

Yra 4 pagrindiniai figūros tipai, ką apie juos žinoti ir į ką akreipti dėmesį renkantis maudymosi kostiumėlį:

1. Kriaušė. Geriausiai atrodys siauros tamsios spalvos kelnaitės, visą svorį ir akcentą sutelkiant viršutinei kūno daliai.

kriause

2. Obuolys. Svorį vizualiai reikėtų perkelti į apatinę kūno dalį, todėl verta rinktis margas ar šviesios spalvos kelnaites ir tamsios spalvos liemenėlę.

obuolys

3. Smėlio laikrodis. Tobuliausias modelis šiam figūros tipui – vienos spalvos liemenėlė ir kelnaitės, surišamos stambiomis juostelėmis.

smeliolaikrodis

4. Berniukiška figūra. Norint sukurti moteriškus linkius, reikėtų rinktis susuktos formos arba trikampę liemenėlę, vengti šortukų formos kelnaičių, geriau – klasikinės siauros.

berniukas

Šaltiniai: www.lrt.lt

Delfi stilius – m.DELFI.lt

Nuotraukos: pinterest.com