2016 12 05

Kitokios Dovanų idėjos (I)

Kitokios Dovanų idėjos (I)

PIRMA gruodžio sekmadienio popietė. Mintyse pakuoju dovanas ir siunčiu tau idėjas, kurių vieną padovanosiu. Komentaruose įrašyk, ko norėtum dovanų (bet ko, kad ir žvaigždės iš dangaus ar atostogų Havajuose) ir nurodyk žmogų, kuriam tą užuominą siunti. LAIMĖTOJĄ išrinksiu loterijos būdu pirmadienį.
IDĖJOS:
1. Marškinėliai su tavo sugalvotu užrašu. Pamiršk standartines klišes ir nuvalkiotas frazes. Sugalvok tokią, kuri verstų iš koto, o šriftą bei spalvą išsirink tokius, su kokiais ir pačiai norėtųsi pasipuošti prie seksualaus odinio sijono, mylimiausių džinsų ar žvyneliais dekoruoto švarko Naujametei nakčiai | Photo: Pinterest.
2. Dovanas dovanok ne pagal temą ir ne vieną daiktą, o pagal spalvą, tarkime, viskas, kas aukso spalvos: paauksuotą šaukštelį kavai, dubenėlį pusryčių košei ir auksinį nagų laką | Photo: Pinterest.

dovanos
3. Augalai valo orą, atgaivina interjerą ir džiugina akį. Tiesa, kažkur skaičiau, kad jie namams suteikia darnos, o tie, kurie dar ir žydi – padeda skleistis moteriškumui. Stengiuosi, kad mano namuose visuomet būtų gėlių arba kitų augalų | Photo: Pinterest.
4. Spalvų reikia ne tik vasarą. Ryškiaspalvė šilko apyrankė puikiai derės prie vienspalvės suknelės, klasikinių baltų marškinių ar jaukaus golfo. Tai mano dovana tau, kad vasarą turėtum visus metus | Photo: Silk Philosophy.

Dalyvauti galite čia