2

limited edition marškiniai by AGNE GILYTE

Neįtikėtino patogumo, lengvumo ir universalumo mano kurti kokybiško LININIAI MARŠKINIAI, pagaminti Lietuvoje. Kitų tokių nėra.
Kiekvieną jų siūlę, dygsnį ir sagą rinkau ir išbandžiau pati, juos gamindama, dėvėdama ir su jais miegodama.
Tiesiogine šių žodžių prasme.

Siluetas tobulai universalus, ilgis dengia klubus, šonuose – patogūs skeltukai, o nugaroje – kilpelė jiems pakabinti.

Be to, jie tinka ne tik miegui, bet ir jaukiam tingėjimui namuose, šiltą dieną bėgant ledų ar kaip atostogų drabužis, apie tai papasakosiu jau netrukus!

Sudėtis: 100% linas. Spalva: natūrali lino (ivory), gali šiek tiek keistis skalbiant. Dydis: universalus. Kirpimas: tiesus, į apačią lengvai platėjantis.

VIDEO

8-pantone

įkvepianti užrašinė PRADĖK DABAR

PRADĖK DABAR. NUSTEBINK VISUS – kutenu tave imtis to, kam iki šiol nesiryžai. Nėra nieko svarbesnio, nei tavo švytinčios laimingos akys. Ryžkis geriems pokyčiams dabar, nes tai tikrai įmanoma.

Šioje specialaus leidimo užrašinėje – pakankamai baltų lapų tavo atradimams ir potyriams. Palinkėjimu tikiu pati, o toliau viską perleidžiu į tavo rankas.

Svajok. Rašyk. Mėgaukis. Kurk.

VIDEO

kortele

dovana GARDEROBO ATNAUJINIMUI

MANO ASMENINĖ DOVANA TAU – naujas garderobas, kuriam vis nerandi laiko.

Jo tikslas – stilinga ir laiminga moteris, kuriai nebeskauda galvos dėl per didelio daiktų kiekio spintoje, kuriai nesisuka galva parduotuvėse, kuri mėgaujasi laiku sau, nes jos garderobas yra pritaikytas būtent jai.

Atradimų dėžėje rasi ypatingą 100 EUR vertės dovanų kortelę, kurią gali pritaikyti kaip nuolaidą, įsigydama 3 val mano paslaugų. Ji padės greičiau ir paprasčiau rasti atsakymus į visus stiliaus, spintos ir shopping’o klausimus.

Primenu, kad būtina išankstinė laiko rezervacija.

03-pantone

blakstienų tušas SENSAI

Apimtį didinantis BLAKSTIENŲ TUŠAS SENSAI 38C yra toks atradimas, kuris gali nustebinti net ir įgudusias  makiažo meistres.

Jo išskirtinumas tas, kad jis nuvalomas be specialių priemonių – tereikia karšto vandens.

Jis netepa vokų, nenubyra, todėl yra sukurtas trykšti tikroms emocijoms.

VIDEO

7x

vienetinis CHOCOLATE NAIVE šokoladas

Riboto leidimo nano ūkio “Rugoso Special” rankų darbo CHOCOLATE NAIVE ŠOKOLADAS.

Mano, užkietėjusios smaližės, atradimų dėžėje privalėjo būti šio juodo tobulo skonio malonumo gabalėlis. Ir ne bet kokio, o tokio, dėl kurio verta užmiršti visas dietas, pažadus ir mėgautis užsimerkus. Iki paskutinio trupinio.

Šis ypatingas dar ir tuo, kad net ir būdamas labai natūralus, klasikinis ir grynas, man primena žiemos vaisius ir kaskart jo ragaudama atrandu vis naujus poskonius.

VIDEO

10x

grožio priemonė ESPA

Geriausia, ką galime gauti iš SPA priemonių, sukūrė ESPA. Mano favoritų sąraše – net keli šios itin natūralios ir prabangios kosmetikos produktai, iš kurių išsirinkti vieną buvo labai sunku.

ESPA rausvas PLAUKŲ IR GALVOS ODOS MOLIS “Pink Hair and Scalp Mud” yra vienas iš atsakymų, kodėl man nebūna “blogų plaukų dienos”. Pagrindinės sudedamosios dalys:
– Raudonas molis (Red Clay)
– Abrikoso branduolio aliejus (Apricot Kernel Oil)

Kitas nepamainomas grožio produktas, darantis magišką poveikį veido odai INTENSYVUS VEIDO DRĖKIKLIS – “Overnight Hydration Therapy”. Jis dirba, kol mes miegam, o ryte telieka nusišypsoti sau ir savo švytinčiai odai.

Pagrindinės sudedamosios dalys:
– Bergamotų, jazminų ir truputis kedrų (Bergamot, jasmine and hint of Cedarwood)
– Kvapioji citrina, kvapioji kalanga (Zesty Lemon, Ylang ylang)
– Sutraiškytos Tongos pupelės (Crushed Tonka Bean)

Lai tai lieka staigmena, kurią iš jų rasi savo atradimų dėžėje.

VIDEO

 

9-moteris

žurnalo MOTERIS prenumerata

Žurnalo MOTERIS prenumerata – toms akimirkoms, kai norisi pabūti vienai. Kai nebesigirdi skambantis telefonas ar lakstantys vaikai, kai už lango keičiasi vaizdai, nes riedi traukiniu ar kyli lėktuvu.

Geras žurnalas man visuomet asocijuojasi su laiku sau. Jo ir noriu tau padovanoti.

VIDEO

4

ypatingoji DĖŽĖ

Išpakuoti tai, kas pateikta ypatingai, pagaminta su įkvėpimu, yra bent pusė pačios dovanos gavimo malonumo.

Pati ATRADIMŲ DĖŽĖ yra tai, ko nesinori išmesti, nuo ko negali atitraukti akių ir kurioje norisi laikyti tai, kas svarbu.

Net ir išpakavusi mano ypatingas dovanas, tikiu, dėžei rasite ne vieną paskirtį.