Moterims išduosiu paslaptį

Moterims išduosiu paslaptį

Turbūt daugeliui moterų žinoma: jei nuotaikos nėra, paprasčiausias būdas jai pakelti – pasivaikščioti po parduotuves. Stilistė Agnė Gilytė (36 m.) įsitikinusi, nauji „niekučiai“ ūpą pakelia tik trumpam.
Tvarkomės spintą

Tvarkomės spintą

Pastarąsias dienas su šeima leidžiu laiką Neringoje. Čia ramu ir tylu, beveik nėra žmonių, o kiekvieną dieną lepina saulė, panašu, kad ne tik aš, bet ir visi kiti ateinančiomis dienomis skirs daugiau laiko sau.
Gyvenimo mados

Gyvenimo mados

Kaip stilistė dažnai kalbu apie madas, tendencijas, stilių, spintos detoksą, figūros tipus ir nkitų dalykų. Tačiau mūsų gyvenimas susideda iš kur kas daugiau kintamųjų ir šiandien, kaip niekad anksčiau, mes viską keičiame.
Moterys, pavasarį šiai mados tendencijai sakome TAIP

Moterys, pavasarį šiai mados tendencijai sakome TAIP

Liko mažiau nei savaitė ir į Lietuvą oficialiai atkeliauja pavasaris. Sunku net patikėti, atrodo, ką tik buvo ruduo, o žiemos – lyg nebūta. Bet negaliu pasakyti, jog dėl to labai pergyvenu. Žiema niekada nebuvo mano mėgstamiausias metų laikas. Visada renkuosi laikotarpius, kuriuose daugiau šilumos. Pavasaris – būtent tas metas, kai atgimsta stilius: lengvi paltukai, suknelės,...
Niujorko mados savaitės spalva nugalėtoja

Niujorko mados savaitės spalva nugalėtoja

Visai neseniai praūžė Niujorko mados savaitė, kuri, ne paslaptis, dažnai labiau vilioja savo lankytojų gatvės stiliumi nei pačiais pasirodymais. Tuntai fotografų suskumba į gatves ieškodami geriausių kadrų populiariausių mados žurnalų ir tinklaraščių skaitytojams pamaitinti.